BiSU, Tek Tuşla Market Alışverişi Özelliği Bi’liste’yi Duyurdu
 1. Anasayfa
 2. Yeni Girişimler

BiSU, Tek Tuşla Market Alışverişi Özelliği Bi’liste’yi Duyurdu

0

BiSU, Bi’market’te yayına aldığı hazır alışveriş listesi özelliği Bi’liste ile kullanıcıların 1 saniye içinde sipariş vermesini sağlayacak.

Geçtiğimiz senenin Ekim ayında Bi’market çözümünü duyuran BiSU, halihazırda sahip olduğu binlerce kullanıcıya market mahsullerini sunmaya başlamıştı. Şimdiye kadar kullanıcıların tek tuşla su siparişi vermesini sağlayan firma, şimdi de Tek Tuşla Market Alışverişi alternatifi sunuyor.

2015 senesinde kurulan ve 35 şehirde takribî 200 bin haneye, 50’dan fazla su markasının sipariş mesajımına aracılık eden BiSU’nun yeni online market hizmeti Bi’market’le gelişmeye devam ettiğini belirtelim. İşletme, İstegelsin ile yaptığı operasyonel ve teknolojik iş birliği sayesinde 7 binden fazla mahsul çeşidini BiSU uygulamasının içinde bulunan Bi’market ile kullanıcılara eriştiriyor. Sahiplendiği tek tuşla sipariş tecrübesini market alışverişi için de uygulamaya karar veren BiSU, bugün kullanıcılarına “Bi’liste“ özelliğini tanıttı.

Takribî son 5 yıldır kullanıcılarının su siparişlerini 1 saniye içinde verebilmelerini sağlayan BiSU aynı tecrübeyi Bi’market’te oluşturduğu hazır alışveriş listeleriyle sağlayacak. BiSU kullanıcıları, diledikleri zaman Bi’liste’de bulunan hazır alışveriş listelerini kullanabilir ve tek tuşla siparişe dönüştürebilir.

Böylece kullanıcılar, market alışverişinde zaman kazanırken, alışverişi noksansız bir biçimde bitire öğreniyor. Bunun yanı gizeme kullanıcıların yapacağı alışveriş konseptine göre hazır listeleri araştırarak esin alabileceğini de ilave edelim. Bu kapsamda “Konut taşırken gerekli olacak malzemelerden” oluşan alışveriş listelerinden “şahane bir İtalyan akşamı hazırlamak için gereken mahsuller ve tariflere” kadar onlarca liste Bi’liste özelliği ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Bi’market İzmit ve Ankara’da hizmete açıldı

Bu arada Bi’market’in operasyonel ve teknolojik iş ortağı İstegelsin’le beraber kısa zaman evvel İzmit ve Ankara’ya açıldığını belirtelim. BiSU’nun hizmet verdiği 35 şehirde de Bi’market’i kullanıcılara açmayı kastettiklerini belirten BiSU kurucu ortağı Ergin Üner Bi’market hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

BiSU konsepti olarak ekosistemde kabul görmüş olan “tek tuşla sipariş” deneyimini online market alışverişine adapte edebilmek için ekip olarak çok çalıştık. Kullanıcılarımızın hayatını daha da kolaylaştıracağımıza inanıyorum. Offline market alışverişi deneyiminden bağımsız tamamen yenilikçi ve tamamen online bu konsepti Türkiye’de ilk defa uygulayan marka olduğumuz için de oldukça mutluyum. Bi’market’le ilk ayımızda 87 bin 777 ürünü kullanıcılarımıza ulaştırdık. Hızla büyüyoruz ve hizmet verdiğimiz İstanbul, İzmit ve Ankara’daki kullanıcılarımızın alışveriş süreçlerini daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz, yakında farklı sürprizlerimiz de olacak. En kısa sürede BiSU’nun hizmet verdiği 35 şehirde de Bi’market’i kullanıcılarımızla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir