Laserlike Sayesinde Kullanıcılar İlgi Alanlarına Uygun Haberlere Erişebilirler!
 1. Anasayfa
 2. Yeni Girişimler

Laserlike Sayesinde Kullanıcılar İlgi Alanlarına Uygun Haberlere Erişebilirler!

0

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Her yaştan insanın internet kullanıcısı olduğunu söyleyebiliriz. İnternet sayesinde çevremizde neler olup bittiğini öğrenebiliriz. Buna ek olarak, dünyanın farklı yerlerinden insanlar ile iletişim kurabiliriz. Hiç görmediğimiz yerler hakkında fikir edinebiliriz. Ancak, internet dünyası; aynı zamanda manipülasyona uygun bir ortamdır. Bir başka deyişle, gerçek olmayan ama gerçekmiş gibi sunulan haberlerle karşılaşabiliriz. Bu noktada, herkesin iyi bir haber alma uygulamasına ihtiyacının olduğunu söylemek mümkündür.

Laserlike Neler Vaat Ediyor?

Her şeyden önce, başlı başına bir haber kaynağı olduğunu söylemeliyiz. Size ilgi alanınıza uygun içerikler sunacaktır. Bu özelliğiyle Feedly ve Flipboard’a benzediğini ifade etmek gerekir. Fakat, bu iki uygulamadan farklı olarak masaüstü versiyonu bulunmaz.

Laserlike; kolay kullanım özellikleri ile de dikkat çeker. Her şeyden önce, uygulamanın yüklenmesi gerekir. Ardından, Facebook, Twitter veya telefon numarası üzerinden profil oluşturmak mümkün hale gelir.

Laserlike; profil oluşturanların her birisine özel bir kullanıcı adı atar. İstediğiniz takdirde söz konusu kullanıcı adını değiştirebilirsiniz. Profil oluşturduktan sonra arkadaşlarınızı davet etme gibi bir imkanınız da bulunuyor.

Laserlike; tıpkı Twitter gibi kullanıcılarına takip etmek isteyecekleri konu başlıklarını gösterir. Bu sayede, kullanıcıların uygulamayı kişiselleştirmesini sağlar. Çok sayıda konu başlığı arasından seçim yapmak mümkündür. Ayrıca, profil ve mesaj kutusu gibi farklı özellikleri de bulunur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir