Metaverse’de Turkcell Mağaza Açacak
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji
Trendlerdeki Yazı

Metaverse’de Turkcell Mağaza Açacak

0

Dünyanın birinci dijital operatörü Turkcell, Pasaj’la e-ticaret pazarındaki pozisyonunu güçlendirirken, tüketicilerin son periyotta artan online alışveriş taleplerine alternatif tahliller sunmaya da devam ediyor. Teknolojik gelişmeler kapsamında Turkcell’in Metaverse dünyasındaki birinci mağazasının çok yakında hizmete açılması planlanıyor. Turkcell ekosistemindeki dijital servislerin de deneyimlenebileceği bir alan ile eser satışlarının gerçekleştirileceği Metaverse mağazasının sanal ortamda yapılacak açılışına, sanal kimliği temsil eden avatarlarla iştirak sağlanabilecek.

Turkcell

Kadri Özdal: “Turkcell kalitesini ve itimadını sanal dünyaya da taşıyoruz”

Dijitalleşmenin her alanda olmazsa olmaz bir kıymet arz ettiğine dikkat çeken Turkcell Kişisel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, şunları söyledi: “Türkiye’de birincilerin öncüsü Turkcell olarak, mağazacılıkta da hakikat yerde ve hakikat vakitte müşterilerimize ulaşabilmek gayesiyle her ortamda bulunmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda yenilikçi bakış açımızla Metaverse’de de yer alacağız. Turkcell kalitesini ve itimadını sanal dünyaya da taşıyarak, burada müşterilerimize en yeterli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.”

Mağazanın yanı sıra Turkcell, teknoloji doruklarını de Metaverse kainatına taşıyarak paydaşlarıyla sanal etkinliklerde bir ortaya gelmeyi hedefliyor. Ayrıyeten İnsan Kaynakları alanında Turkcell’in iş ilanları, işe alım ve oryantasyon süreçlerinin de bu ortamda yürütülmesi düşünülüyor.

Bu bahiste hazırlıklarını sürdüren Turkcell; Metaverse ile ilgili gerekli altyapısal ve süreçsel evrelerin tamamlanmasının akabinde müşterileri ve paydaşlarıyla sanal kozmosta buluşmayı hedefliyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir